Legislativa

Školní řád

Tento dokument si můžete přečíst v papírové podobě v sekretariátu školy, anebo si ho můžete ihned prohlédnout po kliknutí na odkaz níže.

Rozvoj žákova talentu

Žádost o uvolnění žáka z výuky z důvodu rozvoje jeho výjimečného talentu v oblasti sportu, hudby a výtvarné výchovy si můžete stáhnout a vyplnit na uvedeném odkazu.

Školní vzdělávací program

ŠVP s názvem Naše cesta se nachází v elektronické podobě ve vrátnici budovy školy.

Učební plán

Učební plány vycházejí z platného znění RVP ZV. Pro výuku v naší škole platí nadstandard, ve kterém jsou posílené časové dotace předmětů, kterými se naše škola profiluje.


Výroční zpráva

V přiloženém dokumentu si můžete přečíst výroční zprávu.

Žádost o informace a vyřízení stížnosti

V této směrnici naleznete postup při žádosti o informaci a postup při podání stížnosti.

GDPR

Pověřencem pro ochranu osobních údajů je v naší škole paní Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., TČ: 377 387 009


Školská rada ZŠML

Školská rada Základní školy Martina Luthera se řídí zákonem č. 561/2004 Sb.,  § 167 a §168, Jednacím řádem a Volebním řádem.

Zástupci zákonných zástupců žáků: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupci pedagogických pracovníků: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Mgr. Marcela Šiková
Zástupci zřizovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (předseda)

Provozní řád školní jídelny