specializované učebny

Výměnné pobyty v SRN, USA

Angličtina a němčina

Metoda CLIL ve výuce

Také letošní lyžování žáků ZŠML se nese v duchu krásného počasí, zlepšení lyžařských dovedností a společného kamarádství.

5denní kurz končí v pátek 25. ledna a všichni si ze slovenských hor odvážíme spoustu zážitků.

A4DE0842 4DB5 4CC5 AFD2 CB88722595DE

V tomto školním roce navštěvují žáci všech našich tříd besedy, které pro nás Americké centrum, neboli US Point, každý měsíc připravuje.
Setkání, na která docházíme do areálu ZČU, vedou rodilí mluvčí z řad lektorů, nebo pracovníci Velvyslanectví USA v Praze. Na programu máme témata, která jsou úzce spojená s USA, jako jsou NASA, společnost Apple, Hollywood nebo americké národní parky.

Besedy v AC

Jako malý dárek uveřejňujeme následující benefit pro naše žáky druhého stupně.

Slovní mrak

Cambridge Certifikat

Stali jsme se přípravným centrem Cambridge English. Ve spolupráci s EUFRAT Group - centrem zkoušek Cambridge English - pro žáky dlouhodobě organizujeme přípravné kurzy, testy nanečisto a samotnou zkoušku Cambridge English. Díky vynaloženému úsilí, výborným jazykovým znalostem a zájmu žáků nyní naše škola oficiálně získala certifikát přípravného centra Cambridge English.